Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használjak?

Milyen alapozót használjak?

Figyelt kérdés
Elégé zsíros a bőröm és az eddigi alapozóim mind átütötek az alapozón. Ha lehet lehet kicsit az olcsóbbak közül és olyan amit lehet Rossmanban kapni.

2018. júl. 10. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem konzultálj egy kozmetikussal. Ő biztosan tud neked olyat ajánlani, mely megfelelő lesz a bőrödnek
2018. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrön bármilyen alapozó fenyleni fog, púdert kell hasznalnod hozza.
2018. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok,már annyi kencét használtam hogy feladtam.

A rossmannban múlthéten vettem az isana alapozó púderekből egyet,nyilván a saját bőrtípusomhoz. 1000ft körüli érték. Fürdès után ne zsíros krémmel kend az arcod ha egyáltalan kened hanem sima pl testápolóval is jó ami "vizes" hidratáló szerű. Ha alapozó krémet is használsz akkor abból keveset tegyél épp hogy fedje a bőrhibát,hámlás elkerülése érdekébe alapozás és krémezés előtt a fürcsibe még radírozd le az arcod,dörzsöld le meleg vizes törzsivel a felesleges darabokat magadról. Aztán mehet. Biztonság érdekébe én mindig hordok pamacsot vagy valami olyat amivel felitatom az arcom ha netán fénylik,zsepi is jó.

19l

2018. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi most jöttem rá arra, hogy ne is zsírositsa az arcomat. Az eddigi válaszokat köszi!
2018. júl. 12. 04:04
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem a kozmetikusom BB krémet ajánlott, ami szintén alapozó, de nem károsítja annyira a bőrt, és tapasztalataim alapján jól fed! Drogériákban betudod szerezni viszonylag olcsón, és rendelni is lehet! (Nekem személy szerint az AVON BB krém vált be a legjobban)

17l

2018. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!