Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek így túl erős, és...

Szerintetek így túl erős, és irritációt fog okozni, vagy nem lesz tőle semmi bajom?

Figyelt kérdés
Szóval, egy elég drága teafaolajat vettem ma kicsi üvegcsében, és egy elég drága mandulaolajat hozzá vegyítésképpen. (mert azt mondták higítása nélkül ne használjam, maximum csak a pattanás, de az egész arcra ne vigyem fel. Zsíros pattanásos bőrrel küzdök jó ideje. Szinte mindent kiprobaltam már, ez az utolsó próbálkozás ezekkel a természetes gyogykencekkel most, utána kérek valami gyógyszert az orvostól vagy nem tudom. A higításnal 50ml mandulaolajba max.12cseppet a teafaolajbol, én meg tettem vagy 16-ot bele. Szerintetek ez baj?
2018. júl. 12. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ki fogja szárítani, vagy még zsírosabb lesz? Használjam vagy ne? Mondjuk kidobni nem nagyon akarom mert kB. 10ezer Ft-Nak megfelelő eurót fizettem érte.
2018. júl. 12. 22:09
 2/2 anonim ***** válasza:

teafaolaj elegge kiszaritja. Probald ki es megtapasztalod...


aha/bha hamlasztot probaltad mar?


De mindenkeppen eloszor bőrgyógyász athoz kellene menned...

2018. júl. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!