Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz-gubancos hajra van...

Száraz-gubancos hajra van megoldás?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve festem a hajam szőkére,igyekszek nem túlzásba vinni,sok ideje nem is lett már szőkítve. Alig nő,száraz,törik. Vágattam belőle,de majdnem 2 év kellett mire visszanőtt egy középszintre. Ezért vágni már nem merek belőle. Mindenféle hajpakolást,balzsamot,kifésülő sprayt használok,eddig még tűrhető volt,de az utóbbi hónapokban borzasztóan elkezdett gubancolódni,csak hajmosáskor tudom kifésülni,utána pár tincs összeáll az alján és összeakad. Két kontyban hordom a hajam hogy ne ragadjon össze középen. :D Most rendeltem egy csomag fokhagymás sampont és balzsamot (DR. C. TUNA REGENERÁLÓ HAJSAMPON FOKHAGYMÁVAL ÉS CAPIXYLLEL),sok jót hallottam róla,de ez az utolsó reményem. Valaki hasonló helyzetben? Mi vált be?

2018. júl. 13. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Hallgass ránk. A károsodott hajra olló a megoldás.
2018. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valaki írta priviben az ecetes pakolást,kipróbáltam,két mosás alkalmával,szuperül bevált! Gondoltam megírom hátha még valakinek szüksége van efféle tanácsra!

Ecetes vízzel való öblítés (én a hajpakolásommal együtt alkalmaztam) utána pár nappal hajmosás után ha kezdenek szárazabbak lenni a hajvégeim megnedvesítem picit és masszírozok bele hajolajat. Nem gubancos,ki lehet fésülni,puha és fényes!

2018. júl. 16. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!