Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dezodor megfogja a hóbaljama...

A dezodor megfogja a hóbaljamat és minden ruhámat, mit csináljak? Mit használjak?

Figyelt kérdés

Barna lesz tőle minden.

De még a hónaljam is.


Rengeteg pólót és melltartót tett tönkre. Kimosni nem lehet belőle.


Garnier Mineral, direkt olyan, ami nem hagy foltot a ruhán. Sajnos a dezosorok 95 %-ra allergiás vagyok és kiütéseim leaznek.


2018. júl. 14. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Minőségi kifogással vidd vissza és kérj kártérítést. A Fogyasztóvédelmi Hatóság és a Polgárjogi Bíróság jogi tanácsadója segít.

Nem az alumíniumsókra vagy allergiás?

Ma már több dezodor van forgalomban, amiben ez nincsen, és nem is fogja meg a ruhát.

Pl. az FLP-dezodor.

2018. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg a gyógyszertárban is van semleges kémhatású dezodor.

Az nekem nem vált be, de érdemes kipróbálni.

2018. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aluminium sókra nem vagyok allergiàs...


Valószínű valamelyik alkoholra, ami bennük van...


Most egy 600 Ft-os dezodorral nem fogok sehova se futkozni, a tönkretett ruháimat meg úgysme fogjàk visszafizetni.

Amikor egy újracsomagolt és újként eladott elktronikai cikket vettem, akkoe se foglalkpzott vele a fogyasztóvédelem.

2018. júl. 14. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, a Garnier Mineral az 600 Ft?... Hm.
2018. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd, az eljárásnak van egy hivatalos menete. Ha nem tartod be, jó, hogy nem foglalkoznak vele. Gondolom, nem vittél magaddal kárrendezést elutasító jegyzőkönyvet az üzlettől, amivel indul az egész.
2018. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aha, 600 Ft volt



De te most gúnyolódsz!???????


Nem két fillér volt az a sok ruha, amit tönkretett.

2018. júl. 14. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégsem akarsz kártérítést követelni. Akkor mégis mit akarsz? Mit csináljak innen a net másik végéről? Tied a kár, neked kell kiharcolni a kártérítést is.
2018. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!