Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajam kellemetlen...

Mit tegyek a hajam kellemetlen szaga ellen?

Figyelt kérdés
Miután megmosom a hajam, csak egy napig van friss illatta, aztután száraz lesz a hajam vége, sőt, kellemetlen szaga/illata van az egész fejemnek. Már több sampont, kondícionálót és balzsamot is kipróbáltam, de egyik se jött be igazán. Viszont ha olajat teszek a végére, vagy valami hajsprét, estére be is zsírosodik. Kérlek adjatok hasznos tippeket😅❤️
2018. júl. 15. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz. Az ilyet okozhatja valami gombás fertőzés is, lehet, hogy a Nizoral sem segít.
2018. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen szagról beszélsz, nekem gyerekkorom óta olyan, amilyet leírtál. Egy nap után olyan szaga van, mint mikor télen sokáig hordod ugyanazt a sapkát, és ilyen "fejszaga" lesz. Nem büdös, inkább kellemetlen.


Nekem csak a Head & Shoulders segít ezen, de mivel csípi a fejem, csak minden 3.-4. mosásnál használom.

(Naponta mosom a hajam.)

2018. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!