Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég kellemetlen kérdés: Mit...

Elég kellemetlen kérdés: Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

17 éves LÁNY létemre,erősen szőrős a karom...

És nagyon látszik. Hogyan tudnám leszedni? Mert engem tényleg nagyon zavar... Télen még eltudom takarni, de később nem szeretnék ebből kellemetlenségeket. Ha legyantázom utána csak mégerősebb lesz? Valamit úgy érzem muszáj vele kezdenem...mit ajánlanátok? Ti hallottatok már olyanról, hogy valaki gyantázza a karját?


2014. jan. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb a gyantától és nők milliói szedik a karukat is. ;)
2014. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én borotválni szoktam, és nem erősödött meg tőle, pedig mindenhol azt olvastam hogy a borotva is erősíti. Vagy esetleg szőkítőkrémmel szoktam még bekenni.
2014. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam, h ezzel sem vagyok egyedül. :)
2014. jan. 27. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Huh... én is 17 éves vagyok, de már 1 éve tuti borotválom a kezem... nekem még sötét is rajta szőr :S Utálom!!
2014. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!