Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki a szőr 15 évesen?

Nagyon ciki a szőr 15 évesen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és megyek egy táborba, de a lábom meg a hónaljam tele van sötét szőrrel. Anyám beleegyezése nélkül nem akarom leborotválni, de nem merem megkérdezni, mert sztem nemet mondana. Nagyon gáz ha szőrös vagyok?2 nap múlva lesz a tábor és ciki lesz sztem így. Légyszi ne bántó megjegyzéseket írjatok.
2010. jún. 18. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
igen eléggé ciki lesz és miért kell anyud engedéje?? szedd le és kész utána már ugyse tud csinálni vele semmit
2010. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ciki.

nyugodtan szedd le, biztos megérti anyukád :)

2010. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
vigyél táborba is borotvát, mert 3 nap múlva borostás lesz
2010. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

sztem cikii :/ vagyis engem pl nem zavarna egy másik emberen de lehet valaki emiatt fog kibeszélni meg köcsö.gösködni veleed vagynemtoom ahogy ez a tiniknéél megyXD amugy lány vagy? mert ha fiu nem annyira vészes söt a lábom nem is baj.. de gondolom lány vagy:d

ha téged nem zavar meg nem fognak zavarni a megjegyzések amiket lehet tesznek rád akkor ne borotváld le.. ha meg igen akkor kérdezd meg anyud bátorság,ha meg nemet mondd akkoris tedd meg h leborotválodxdd

15L

2010. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy, akkor az lenne ciki, ha leborotválnád. Főleg, ha a lábadról.

De egy lány esetében teljesen normális dolog. Szerintem anyukád is így véli..

2010. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
emlekszem én is nagyon cikinek ereztem. Meg is kerdeztem anyukamat rola és persze, hogy nem engedte meg. leborotvaltam en is, de arra mar nem emlekszem, h utana eszrevette-e. Nem tudom mennyire jo fej anyukad és mennyire nyitott (az enyem nem volt az), de ha semmenyire en azt tanacsolom, h ne kerdezd meg, mert ugyis nemet mondd. Csak borotvald le, aztan mar ugyse tud mit szolni. Sokan azt hiszik, aki mar 15 evesen borotvalja a labat, az egyenes ut a krvasag felé. Ha bantja a nöi önerzeteted, hogy szörös a labad, akkor borotvald le. Ez természetes dolog.
2010. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak nem tudom h hogy kéredzzem meg, mert lehet hogy beleegyezne. Mondjuk 10% az esélye, de már csak 1,5 napom van rá. Am engem nem annyira zavar, amikor itthon vagyok, csak ott lehet h ezért "néznének le".
2010. jún. 18. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
ki fognak beszélni:S borotváld le, nem kell anyukád engedélye. mit tud csinálni?
2010. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom...utána ha észreveszi mit fo szólni olyan kínos lesz. De ez lehet h még rosszabb. Nem tudom h mit csináljak!
2010. jún. 18. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:

borotváld le sokkal jobbérzés lesz úgy h nem kell arra figyelni mikor susmognak éppen a hátad mögött :)

én nemtom mit csinélnék ha anyám nem engedné....

2010. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!