Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett voros hajbol ujra barna?

Festett voros hajbol ujra barna?

Figyelt kérdés
3 eve loreal casting creme glossal festem a hajam vorosre,de mar meguntam. A mult heten befestettem barnara ugyanezzel a termekkel, de mar akkor atutott a voros majd elso mosas utan mar szinte ugyanolyan volt mint a barnara festes elott. A kerdesem az lenne hogy valtsak-e sotetebb barnara (mennyi idot kell varni festesek kozott?) vagy valtsak rendes hajfestekre? Az mennyire roncsolna a hajamat?

2018. febr. 7. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A vörös pigmentjei irthatatlanok. Jó sokáig benne lesz a vörös árnyalat a hajadban. Én is megszenvedtem vele anno. Nagyon sötétbarnára festettem ami már szinte fekete volt...és feketére is festettem utána sokáig. Szerintem menj el fodrászhoz,mint h otthon kisérletezz és tönkretedd a hajadat. ( én egy életre megutàltam a vöröset )
2018. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor at tudod erezni a helyzetem :D Fodrasz festette az utobbi egy evben, vorosre is, barnara is. De tenyleg szeretnek mar megszabadulni tole. Ugye ez a termek hajszinkremnek van nevezve, ezert remenykedek benne hogy el lehet tuntetni.
2018. febr. 7. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamvas árnyalattal kéne festeni hogy kiüsse a vöröset, nem tudom melyik castingot tetted rá de ha jól emlékszem abból nincs is tiszta hamvas barna. Garniert vagy tartós lorealt vegyél, .1-re végződő színkódút.
2018. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Londának vannak olyan árnyalatai amelyek nem tartalmaznak vörös pigmentet. Kellékesnél veszem (Kallos) (első vagyok) mert amúgy nekem azt mondta a csaj,hogy a barna festékek nagy része tartalmaz ilyet. Sok sikert hozzá! :)
2018. febr. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek !! :)
2018. febr. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!