Mennyire müködik?

Figyelt kérdés

Festett fekete hajam van,de a konturt elol elenk pirost..

Hallottam hazi praktikakrol..pl:méz,citrom,fahéj..

A szőkitést szeretném elkerülni


2018. júl. 23. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
az,hogy milyen könnyen szeded ki a fekete hajfestéket vagy akármelyiket függ attól is,milyen sűrűn festetted. Ha huzamosabb ideig fekete volt a hajad azt még blanssal(leszívatással) is nehéz lesz kiszedni a hajadból,tudom mert énis most szőkítem a hajam feketéről. és még így is maradt benne vörös sáv. a citrom és a c vitamin meg ilyesmik nem szőkítenek rajta,próbáltam ,még a világos barna hajam sem szőkítette ,szóval nemfog a feketén semmit sem segíteni. Persze ,ha belevágsz a szőkítésbe azt egymás után több alkalommal is meg kell csinálnod,hogy megkapd azt az eredményt amit akarsz..és még az is lehet,hogy sokadik alkalomra sem lesz tökéletes. nagyon macerás ez a fekete hajfesték és a vörös is. egyenlőre szerintem csak világos barnára festesd a hajad,persze a szőkítést nemtudod elkerülni,ha feketénél világosabb hajat akarsz max úgy,hogy lenöveszted. De amúgy ,ha nem akarod nagyon roncsolni a hajad,akkor olyan fodrászhoz menj aki olaplexet is használ szőkítéskor ,az nem annyira roncsolja a hajad. csak vágass is belőle,nem fog olyan vészesen tönkre menni a hajad ,csak utána olajokat használj rá :)
2018. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!