Elrontotta a hajam?

Figyelt kérdés
Fodrászom hátrafésülte az oldalra választott hajam és úgy vágott belőle pár cm-t. Így bizonyára szép egyenes lehetett, de én azt tapasztaltam otthon, hogy az arcom melletti tincsek rövidebbek (különösen az egyik oldalt, ahol a hajam nagy része van választva). Ez a vágás oka? Bár az arcomnál lévő tincsek eddig se biztos, hogy annyira hosszúak voltak, de most sokkal jobban látszik.

2018. aug. 1. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagy.


Egy jó fodrásszal megfelelően lehet egyeztetni, ha a vendége kinyitja a száját!


Fodrászkodom és minden egyes alkalommal teljes egyeztetést beszélek s mutatom/mutatja a haján a dolgokat és elképzeléseit.


Figyelembe veszem a forgókat , haj irányát, hogyan hordja általában a haját pl elválasztás a te esetedben, mivel az illető továbbra is a megszokásai alapján fogja hordani a haját (legtöbb esetben).


Nyisd ki a szádat a fodrászod fele, hiszen te vagy aki megfizeti azt amit csinál, neked kell megfelelnie.


Egyeztetés volt? Figyelembe vette-e a fentieket?


Az ilyen problémát a fodrászoddal kellene megbeszélni!


Hülyeség kiírni. Lejáratod magadat, hogy nem nyitod ki a szádat az illető fele (kultúráltan), az illetőt pedig kicsit lejáratod, mert ezek szerint nem figyelt a "megszokásodra".


Engem sértene, ha az ügyfelem nem engem keres fel első sorban, hanem hozzá nem értő embereknek elmesélgeti a baját.


Összesen 2 alkalommal volt ilyen nálam, egyiknél meg kiderült, hogy ő maga akarta picit rövidebbre a fufrut... Bevizezte és túl rövidre vágta. Nem vette figyelembe, hogy szárazon a haja picit jóval megemelkedik...laza 2cm-rel az ő esetében.


Ha eljött volna, ingyen kiigazítottam volna neki - főleg, hogy azt a frizura vágást kifizette...


Menj el a fodrászodhoz vagy csak hozd a tudtára ezt. Csak az idő segít ha rövid - visszanől és következő vágáskor EGYEZTESS, ha nem hajlandó figyelni vagy látszik rajta, hogy nem tetszik neki, kelj fel és keress mást.


Sok olyan fodrász van, akik csak levágják s add a pénzt.


Elfelejtik, hogy hogyan kell megőrizni és növelni a vendégek számát.


Én már csak mellék állásba csinálom, mert pár másik kedvelt hobbimból vállalkozni kezdtem, de mindegyiket szeretem s számomra fontos, hogyan kezelem a vevőket és ők is engemet.

2018. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki az elképzeléseimet. Azt is tudja, hol van elválasztva a hajam. Onnastól kezdve bíztam rá magam.

Nem állt szándékomban lejáratni. (A kérdést is csak azért tettem fel, mert annak ellenére, hogy nem olyan feltűnő, engem zavar.)

Ha visszamegyek mit kezd vele?! Csak várhatok, amíg megnő.

2018. aug. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!