Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen karikás a szemem,sötét lila szinte szürke(nem a kosztól) valószínűleg apámtól örököltem, most pár hónapja nagyon előjött.Szemkörnyékápoló segítene?Eleget alszom és elég vizet iszom nem szoktam dörzsölni reggel és masszírozni sem szoktam(ezeket a kiváltó okokat találtam).Home made elixírt nem akarok készíteni mert szívtam már meg ilyennel.


17/f



2018. aug. 2. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Tegyél be két evőkanalat a mélyhűtőbe, és azt tedd a szemedre, a hideg jót tesz neki. Naponta kétszer, reggel és este, nekem bevállt!

A másik, vágj két szelet uborkát vagy krumplit, tedd be a hűtőszekrénybe és mikor hideg, tedd a szemedre 20 percre.

Én sosem pépesítem vagy teszek a szememre pakolást, mert az a vége, hogy belefolyik és többet árt, mint használ.

Krémek közül nekem a clinique krémek jöttek be.


Viszont ha sötét lila, szinte szürke karikás a szemed, akkor én a helyedben az orvoshoz is elmennék, mert lehet, valami betegség okozza. Okoskodni nem akarok, mert orvos nem vagyok, de ha sötét lila, akkor azt nem a kialvatlanság vagy a sok számítógépezés okozza. :/

2018. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, milyen tónusú a bőröd, ha halvány/fehéres akkor pár napozással megoldható (nekem is ez kellett)


2, ha ez se segít s annyira erősen látszik, mert genetikailag örökölted, akkor semmi se fog segíteni csak a smink - ott se a bőrödnek megfelelő tónust kell felkenni, hanem jóval halványabbat.

Mint amikor pl színt keversz: Halványabb szín eléréséhez fehéret keversz hozzá.


Ha nem vagy nagyon sminkelős: Testápoló (avonnak vannak kellemes illatú s szépen felszívódó terméke) és amikor picit beszívta a krémes felszínre nagy ecsettel hintőpor, enyhén nedves (majdnem száraz) törölközővel tapiskolva leszedni a felesleget, ha nagyon poros hatása van.


A genetikai dolgokon kevés esetben lehet változtatni.

Ha lehet is az pedig sokszor méreg drága. Pl lábszár hosszabbítás is van...

2018. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!