Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy kozmetikus...

Normális, hogy kozmetikus által csinált arctisztítás után bevarasodtam?

Figyelt kérdés

Hétfőn csinálta ma van csütöttök. Elég sok helyen bevarasodtam. És körülötte körkörösen húzódik csúnyán a bőr. Elmondhatatlanul félek, hogy heges marad vagy nyoma marad.

Vélemény?



2018. aug. 2. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
csütörtök*
2018. aug. 2. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezelés közben megsérült a bőröd (feltehetően vérzés is volt) és most hegesedik.
2018. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fenomenáliiiiiis. Akkor heges lesz. :(((((((
2018. aug. 2. 18:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Soha többet nem megyek kozmetikushoz :'(...
2018. aug. 2. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Tudom régi kérdés de leírom hátha valaki hasznát veszi.😊A kozmetikus után piros sebes lesz a bőr.Hiszem megnyomkodta. Ez 1-1,5 hét után szépen fokozatosan besebesedik..Ezt kaparni lehúzni tilos mert csúnya heges lesz.Majd magától szépen leesik.A napot amég friss a seb addig kerülni kell és friss sebbe nem rakunk sminket.A napra a 2.-3. nap után 50 faktoros fényvédővel lehet kimenni ellenkező esetben csúnyán lebarnulnak a sebek és barna foltok lesznek a helyükön.Ezt a fényvédőt nagyon ajánlom URIAGE BARIÉDERM CICA CU-ZN KRÉM SPF50 +.Úgy hogy a seb és a pirosság normális dolog.Normális esetben a kozmetikus úgy útó kezelte a nyomkodás eredményét hogy napokon belül szépen begyógyul.És nem fog hegesedni.Csak a fent említett szabályokat be kell tartani.😊

Egy idén végző kozmetikus tanuló.

2021. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!