Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani olcsó de jó...

Tudtok ajánlani olcsó de jó arckémet kombinált bőrre?

Figyelt kérdés

A maximum ár 2000 Ft lenne. Eddig a Helia-D tokaji aszús arckémjét használtam. A T vonalam zsíros, főleg a homlokom, de az orcák meg a szemem alatt meg száraz.

21/L



2018. aug. 2. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
zsíros bőrre ne kenj arckrémet hanem tonikot. száraz részre pedig keress rossman ban vagy dm ben hidratáló arckrémet száraz bőrre.
2018. aug. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló oltári marhaságot írt!

Arctisztítót, arcradírt, tonikot, arckrémet kell használni minden bőrtípusnak összeállítva. Nekem az Oriflame szettje bevált, a krémek nagyon jó tömörek, az arctisztító sem szárítja szét az arcom. Arcradír nincs benne a szettben, de külön árulják, így én azt még megvettem a szett mellé.


Ha csak a hidratáló krémet nézzük, akkor az Avon Nutraeffects krémje is bevált (nem tudom milyen részei vannak még a szettnek), de tanácsos egy szettből származó termékeket használni.

2018. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az első nagy hülyeséget írt. Minden bőrtípusnál fontos a hidratálás.

Második, köszönöm a választ.

2018. aug. 5. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Avon uborkás zöld teás gélkrémje vált be leginkább.
2018. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!