Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnövesztettem a hajamat de...

Megnövesztettem a hajamat de igy nem áll jól. Milyen hajat lehetne elképzelni? Többi lent

Figyelt kérdés
17 éves rocker vagyok. kb a hajam a vállamtól még 6 cm ig ér. össze fogva hordom. Nem divat rocker vagyok csak rossz látni, hogy a hajgumi kitépi a hajamat.
2010. jún. 19. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
vágasd le?!
2010. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a hajgumi tép a hajad, akkor talán nem befőttes gumit kéne használni, hanem normális szövettel bevont hajgumit.

Nekem is hosszú hajam van, nekem is kitépte. Sz*r az ilyen, de most már normálisat használok és nincs vele gond.

2010. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
énis próbáltam már sok féle hajgumit. de vagy az van h nem tartja meg a hjamat és tiszta bozot a fejem vagy megtartja de kitépi a hajamat. mellesleg akkor is kijön a hajam csak nem 20 perc alat hanem 1 óta alatt
2010. jún. 20. 00:17
 4/6 anonim válasza:
háth vagy hagyd meg hosszún és akkor bajlódj vele...vagy elmész vmi forászhoz kinézel valami katalógusból vmi neked tetszőt...a fordászt megkérdezed hogy szerinte jó-e.. ha meg aztmondja hogy nem állna jól neked akkor kérdezd meg hogy ő mit ajánlana...
2010. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hell-ikon válasza:

Jájj, ez az a átmeneti állapot, amikor még nem is igazán hosszú, de már nem is rövid...(?)

Kb ez a legrosszabb, mert ilyenkor szokott össze - vissza állni és még elfeküdni sem nehéz.


Vagy türelmesen kivárod, hogy nőjön még, vagy tényleg irány a fodrász.:)


Az enyém most felkötve derékig ér (7 éve növesztem), de már vágatni kellene belőle megint, mert kissé kellemetlen mikor egy éjszakai forgolódás közben rákönyöklök és arra ébredek, hogy így tépem ki a hajam:D

2010. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hehe az utolsó elég vicces lehet:D

És nem az az átmeneti már mert már össze tudom fogni csak kijön a hajgumiból ahajam

2010. jún. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!