Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szóval olyan hajam van, ami...

Szóval olyan hajam van, ami nagyon göndör de nem olyan rendes göndör, hanem olyan mint a drót nagyon erős, és nagyon sűrű. Megnövesztettem hosszúra, de ugyan úgy nem húzza le a súlya. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Frizurát sem tudok, mert nem lehet annyira göndör. Van valami megoldás? Esetleg ha be dauer-om akkor rendes göndör lesz? Vagy valami ötlet?
2011. febr. 25. 21:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és 15/F
2011. febr. 25. 21:54
 2/11 anonim ***** válasza:
vágasd kopaszra vagy miliméteres nagyságúra:D
2011. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam gimis koromban, egy megoldást sikerült találnom: a lehető legerősebb hajgumival összekötni.

Utólag nem tudom elképzelni hogyan bírtam kivárni hogy megnőjön... :)

2011. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért szerinted ha megnő jobb lesz?:S
2011. febr. 25. 22:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert ha egyenes lenne szerintem szinte már a vállamig érne.
2011. febr. 25. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
miért kérdezed ha semmi sem tetszik?
2011. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod, milyen szexi az, ha valakinek göndör a haja, és levan vágva félcenti körülire? húúú... Vagy nem áll jól a rövid haj, vagy mi a baj?
2011. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy valami ilyesmi amit linkeltem, és nagyon rossz, hogy össze vissza áll. De szerintem le fogom vágatni. Kb 13cm és minden reggel meg kell mosnom, hogy ne úgy álljon mint neki: [link]


Vagy szerintetek ez jól néz ki? :S

2011. febr. 26. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
azonnal vágasd le
2011. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Nem értem a problémát..hosszú, ez zavar tége...hát akkor vágasd le! ennyi. Nem gáz a rövid haj, minedn normális fiúnak az van.és göndörben tényleg nagyon jól néz ki.
2011. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!