Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen test, arc és hajápolóka...

Milyen test, arc és hajápolókat vásároljak?

Figyelt kérdés

Borzasztóan zsíros és kicsit pattanásos a bőröm és szeretném kezelésbe venni.


Rengeteg termék van a boltok polcain de foggalmam sincs mit hogyan miért kell hasznnálni.


Ezek mind kellenek? Mi a különség köztük?


Garnier Pure 3in1 arclemosó, bőrradír, pakolás zsíros bőrre - 150 ml


Garnier Pure Active arcradír pattanásokra és nyomaikra - 150 ml


Neutrogena Visibly Clear mitesszer eltávolító tonik - 200 ml


stb.


16/f


2018. aug. 4. 05:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első kettő amit írtál, az arcradír. Mivel az elsőnek több funkciója is van, ezért érdemesebb azt megvenni, és akkor a második, amit írtál az nem kell. Mivel a Garnier Pure 3in1 arctisztító is, ezért azt sem kell külön venned. Neutrogena tonik helyett inkább a Garnier Pure tonikot javaslom, mivel célszerű egy termékcsalád termékeit vásárolni, hiszen ezek kiegészítik egymást. Arckrém is kell, de az nincs a Garnier Pure-ból, szóval másikat kell választanod, pl.: Avon Nutraeffects. Én amugy egyben megvettem az Oriflame arctisztító csomagját is, és abban egyben megvolt minden ami kell, és mivel mindig akciós, ezért megéri. Nekem is pattanásra hajlamos a bőröm, de amíg azt használtam, addig nagyon szép, tiszta volt.


Tusfürdőnek valami sűrűbb, krémesebb állagú tusfürdőt javasolnék, mert az jobban oldja a zsírt, pl.: Dove


Testápoló igazából mindegy milyen, a zsíros bőr nem igényel extra hidratálást.

2018. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!