Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 410km-t valaki tett már meg...

410km-t valaki tett már meg biciglivel? Az hogy egyáltalán neki vághatnék e ennek a nagy útnak a nélkül hogy bármi féle rendörségi ügy lenne belőle korom 19 bicigli jól felvan szerelve én meg alapból nagy biciglis vagyok :D

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 02:40
 1/7 A kérdező kommentje:
igaz így még hírtelen 1x se vágtam neki ilyen nagy távnak csak városokra jártam de most gondolkodom rajta
2017. szept. 27. 02:42
 2/7 A kérdező kommentje:
bicikli*
2017. szept. 27. 02:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. 30 éves koromban tettem meg egyhuzamban 400 km-t. De előtte sem voltak ritkák a 100 km-es távok, ezért nem tűnt akkora változásnak a négyszerese.
2017. szept. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak, akik több ezer kilométert megtesznek kerékpáron "bármiféle ügy" nélkül.

Ennek a megfelelő felkészülésen túl annyi a titka, hogy a szabályokat betartva kerekeznek, előre megtervezik az útvonalat.

Az útvonal tervezés nem elhanyagolandó, jelentéktelen tényező, vannak forgalmas, veszélyes útszakaszok, ahonnan a kerékpárosok ki vannak tiltva (kerékpárral behajtani tilos).

Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy "nagy biciglis" valaki, az, hogy napi szinten teker az illető 30-40 kilométert, teljesen más terhelést jelent, mint egy 400kilométeres túra.


Meg lehet csinálni, de azt mi honnan tudjuk, hogy bírod-e, vagy nem?

2017. szept. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendőrségi ügy? Loptad a biciklit, vagy az autópályán tervezel közlekedni?
2017. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem lopott :'D

csak egyszerüen a nagy távtól félek hogy belekötnek ugye mint az előző kommentelő is írta hogy vannak olyan utak ahol kerékpárral hajtani tilos

2017. szept. 27. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:

"vannak olyan utak ahol kerékpárral hajtani tilos"

Na oda nem kéne bemenni és nem fog morogni a rendőr.

400 km?

Én 1 éve járogatok be melóba bicajjal napi szinten. kb 6 km.

Elfáradok. Néha kis kitérők, a napi maxom 25 km volt.

Kolléga egyik 7fő reggel azzal jött be, hogy szombaton körbetekerte a balatont. Előtte ebben az évben még nem ült biciklin....

2017. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!