Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitcsináljak? SOS! PIERCING!

Mitcsináljak? SOS! PIERCING!

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszives,de csak aki ért is hozzá! Lett egy rook nevezetű csodám a tegnapi nap folyamán, tehát egy napos sincs, és nem tudol ez által a bal oldalamon aludni, csak a másikon vagy háton. Alvás közben viszont a barátom lekönyökölte, nem is picit, a fülem..ügye nagyon fájt, nagyon megilyedtem és röktön lefújtam azzal a fújós erős 'gyógyszerrel' amit piercingre ajánlanak ilyenkor. Megnéztem, igazábol picikét piros meg szerintem picit felvan dagadva..nagyon félek hogy bármi baja lesz a fülemnek, mostanra már megnyugodott de nem szeretném ha a továbbiakban megmaradjon bármi!:( félek nagyok..:( és nyilván tanultam az esetből, és másnak is tudom ajánlani hogy ilyenkor a büdös életbe lányok NE aludjatok belül!!

17/l



##rook ##nyíltseb#fáj
2018. aug. 8. 03:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen....semmi bajod nem lesz. Nyugi nem esik le a füled.
2018. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
no problem, mondjuk nem lenne egy aldas ha begyulladna, szoval fertotlenitgesd, de ne is piszkald tul gyakran:)
2018. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 úristen vagy nem úristen, ha van piercinged frissen akkor nem írsz ilyen f******okat:) remélem egyszer begyullad a füled és majd én is csak ennyit fogok mondani hogy 'jaj nem fog leszakadni a füled' na puszi.
2018. aug. 8. 13:17
 4/7 A kérdező kommentje:
2/2 ne úgy képzeld el hogy épp hogy hozzá ért a könyökével hanem aludtam és tiszta erőből leütött konkrétan, majdnem bepisiltem a fájdalomtól, ezért ilyedtem meg..hálistennek már nem fáj csak bevan dagadva, és nem is piszkálom, és köszönöm az értelmes válaszod! Ment a lájk!:)
2018. aug. 8. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért durva, hogy neked áll feljebb. Nyelvtan könyvet nézegesd inkább.
2018. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5 azért durva hogy senki nem mondta hogy nyelvtant taníts mert elírtam egy szót basszus XD ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni vagy segíteni akkor minek írkálsz?:)
2018. aug. 8. 18:50
 7/7 A kérdező kommentje:
5/5 durva hogy elírtam egy szót, uramatyám mi lesz. Ha nem tudsz segíteni vagy válaszolni akkor minek írkálsz? Úgy viselkedek másokkal, ahogy ők is velem;)
2018. aug. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!