Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köldök piercing nem akar...

Köldök piercing nem akar begyógyulni több mint fél év után?

Figyelt kérdés

Nyáron csináltattam,szépen gyógyult, mindent betartotta. Alkohollal kenegettem. A felső lyuk az most is teljesen jó, be van gyógyulva. De alul ami a köldökömbe van egyre vészesebb. Mindenféle undi dolog jön ki belőle, rászárad a piercingre és onnan kaparom le a rászáradt dzsuvát. Meg a lyukból is van hogy ilyen hús szerű dolog lóg ki. Fájni nem fáj, max picit ha megnyomom. Bepanhenel próbáltam kenni, de semmi.


Az a piercing van benne amit a piercinges adott, nem akarom cserélni



2018. márc. 1. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
octenisept és tetran, ha nem javul egy héten belül, akkor bőrgyógyász
2018. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hús szerű dolog vadhús, és mindenképp el kell távolítani, addig nem gyógyul meg. Ez elég fájdalmas lehet. Én zsíros krémmel nem kenném, viszont fertőtlenítsd gyakran!
2018. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Patika, vegyél hidrogén-peroxid oldatot, használd napi 4-5x 3 héten át, az majd segít. Utána Octenisept FOLYADÉKkal kezeld még legalább 2-3 hétig napi 3-5 alkalommal.

Alkoholt felejtsd el, és használj fültisztító pálcikát. Esetleg még segíthet, ha veszel egy titán száras ékszert és azt rakod be. Ha kis mértékben is, de nikkelre fémérzékeny vagy, akkor az orvosi fém miatt nem gyógyul meg. Ez már csak ilyen.

2018. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!