Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leégek és lehámlik akkor...

Ha leégek és lehámlik akkor nem barnulok?

Figyelt kérdés
Sajnos picit leégtem napozástól, pedig ugye barnulni szeretnék, akkor így nem barnulok be hogy leégtem?

2018. aug. 8. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kend magad legalább 30 faktoros naptejjel. Hidd el hogy ugyanúgy lebarnulsz de nem égsz le... Ha lehámlik a bőröd akkor ott már barna nem leszel.
2018. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kísérletezd ki, hogy melyik faktorszámmal barnulsz. Nekem mázlim van, mert elég a 20-as, nem égek le vele, de neked lehet magasabb kellhet.
2018. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából szoláriumról van szó csak nem említettem. Csak 6 percre mentem be de leégtem tőle.
2018. aug. 8. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Te azt írtad hogy napozás.....most akkor mi van?
2018. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoli, csak szét vagyok csúszva :D
2018. aug. 8. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:

:D

Hát nem tudom. A szolinál ugye más sugarak vannak.

Én pl nem vagyok lehámlós, de ha leégek másnapra bebarnulok.

Bőrtől függ. Valaki ha lehámlik barna marad alatta, valaki meg fehér. :D Úgyhogy passz :/

2018. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne fuvez
2018. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!