Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran szolizzak?...

Anonim.girl kérdése:

Milyen gyakran szolizzak? Nagyon fehér a bőröm, régen szoliztam valamennyit segített de nem tudtam túl sűrűn menni. Szerintetek elég heti 1 alkalom ami 12perces? Esetleg valami olyan krémet tudtok ajánlani amitől jobban barnulok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Ha fehér a bőröd legyen inkább többször kevesebb perc, egyszerre 12 nem túl jó ötlet.
2018. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A 12 perc nem feltétlenül sok, ahova én járok, kezdetben 16 percre mentem. Szoláriumtól függ, hogy mennyi időt lehet eltölteni benne gond nélkül.

Ajánlom az Any Tan Caramel nevű desszertkrémet, jobban barnulsz tőle és nem lesz szoliszagod, mert nagyon finom illata van.

2018. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!