Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Furcsa bőrszínű lapos kinövése...

Furcsa bőrszínű lapos kinövések vannak tele az arcomon. Mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mihez hasonlítani. Igazából hetek óta van egy kettő de mivel pattanásos az arcom nem gondoltam nagy dolognak. De most már borzasztóan csúf az arcom. Főleg az államon és az arcomon. Kissé száraznak mondanám. Nem szemölcs legalábbis annak nem mondanám mert rengeteg van belőle. Se bőrradír se akneroxid hámlasztó nem viszi le. Bőrgyógyászra meg 4-5 órát kell ülni és volt h simán elzavartak mondván több embert nem fogadnak. Lányként borzasztóan rányomja a bélyeget az önbizalmamra mert már mindenki észre vette aki közelről nézett

2018. aug. 10. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt rengeteg ilyen ráadásul az orromon,. nem a legjobb ötlet de én tűvel szurkáltam ki őket és nagyon erősen kellett kinyomni hogy kitisztuljon, 1 hétig ronda sebes volt de azt korrektorral nagyjából eltüntettem, utána pedig szépen begyógyult.
2018. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebben nincs semmi csak ott van és le nem jön sehogy se. Egyre több lesz csak. Semmilyen szine sincs olyan mintha valami pikkely lenne de nem pikkelysömör
2018. aug. 11. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!