Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Változhat még a hajam színe?

Változhat még a hajam színe?

Figyelt kérdés
Jelengleg 16 éves vagyok, elég szőke a hajam. A kérdésem az lenne, hogy változhat még a hajamaz színe, esetleg a típusa? Most egy kicsit hullámos hajam van,de érdekelne hogy változik e még, tudom ez személytől függő is lehet. A kamaszkorban már benne vagyok, de még van hova fejlődnöm

2018. aug. 12. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ennyi idősen még drasztikus változás fog bekövetkezni a hajadban, de sosem lehet tudni.
2018. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tinikoromban sötétbarna hajam volt, most 24 évesen inkább szőkésbarna.
2018. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mindkét szülőm világos szőke volt kiskorában, mire elérték a tini kort, bebarnultak. Én szőkének születtem, de az is maradtam :)


Nem tartom valószínűnek, hogy ezután már változni fog a hajszíned.


26N

2018. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szülés után befeketedik sokaknak, de attól még messze vagy
2018. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban nagyon sötét barna volt a hajam és most, mikor gimibe megyek pont úgy néz ki (színre), mint a középső lánynak ( [link]

A szemem is teljesen barna volt, most meg inkább zöldbe hajaz át (kicsikénet panaszkodtam is sokat, mert apának szürkés-kékes szeme van anyának pedig nagyon világos zöldXD)

A típusra válaszolva pedig nekem semmit se változott, ugyan olyan göndör-hullámos maradt váll alá érő hajnál is

2018. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem kb. 13 évesen göndörödött be a hajam. Előtte teljesen egyenes volt, mint anyának, azóta göndör, mint apának :D

Egyébként abban az időszakban történt ez, mikor először megjött, mert akkor vannak nagyobb hormonális változások. Te idősebb is vagy, mint én akkor, és gondolom már rendszeresen meg is jön, szóval szerintem már nem nagyon fog változni a hajad :)

2018. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem a "sehogy se álló" hajam lett kb szögegyenes 19-20 éves korom körül. Előtte rövid hajam volt, de mindig itt erre-ott arra állt a vége, fodrász mindig azt mondta, ha hagynám megnőni, hullámos lenne.

Később hagytam megnőni, hátam közepéig ért. Hát, még az a kicsi kunkor is kiegyenesedett, ahogy nőtt (és nem csak a súlya húzta le, hanem a vége is tök sima lett. Azóta is olyan.)

A színe kb állandó, világos barna, nyáron kicsik kifakul a vége. Meg amit nem bír, az a festés. Akármilyen árnyalatot választok (általában a saját színemre festettem, esetleg kicsit sötétebbre) pár mosás után kifakult, tiszta szőke lettem, pedig mindig "mindenmentes" festéket választottam. Ezt a fodrászom se nagyon értette, hogy lehet...🙄

2018. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!