Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! A hajam egy-két hete...

SOS! A hajam egy-két hete borzalmasan el kezdett száradni! Tippek?

Figyelt kérdés

Szóval a hajam már elég hosszú, jóval mell alá ér, de egy-két hete a vége borzalmasan elkezett törni és seprűsödni, olyan, mint a műanyag Barbie-babák haja. Most vágtam belőle egy nagyon kicsit, de borzalmasan csúnya így is és a tapintása is csúnya, most kábé nyakig kéne visszavágnom, hogy az egész szép legyen.


Előtte nem volt semmi baja, nem vasaltam, nem használok hajszárítót és nem is dörzsölöm törülközővel.


Gliss Kur sapmpont használok és hozzá olyan fújós hajápolót (mindkettő sárga színű). Eddig beváltak, de most nagyon kétségbe estem, nem tudom mi történhetett és már három éve növesztem a hajam és nem akarnám levágni.


Valakinek van valami tippje, hogy jobb legyen? Bármit szívesen fogadok!



2018. aug. 12. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt egészen tegnapig, amikor kipróbáltam a Pantenne intensive repair hajolalját. Tegnap hajmosás után rákentem a félvizes hajamra és úgy szárítottam meg. Ma már nagyon puha és selymes tapintású, nagyon ajánlom.
2018. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz, a lehető levkevesebbet vágasd le a végéből (nem feltűnő). Tegyél rá aloe avera gélt és kókuszolajat. Amúgy milyen színű a hajad? Csak mert aszerint is tudok vmit ajánlani.
2018. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, az aloe averát úgy használd, hogy a vizes hajadba (inkább a végére) dölzsöld be, majd szárítsd meg.
2018. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szetintem nem eri meg annyi kenceficet rakolteni.

Vagasd le az eltoredezett resz, majd visszano.

2018. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: azt semmiképp, novemberben szalagavatózom és az érettségi tablón is hosszú hajjal akarok lenni, az még egy év :D


Köszönöm a tanácsokat! Fodrászhoz nem szeretnék menni, mert borzalmas tapasztalataim vanna velük, mindig szörnyen levágják a hajam, hiába mondom, hogy csak két centit :D


A hajam egyébként sötétbarna, nyaranta világosabb lesz kicsit

2018. aug. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!