Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a frufru előnyei és...

Mik a frufru előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy legyen frufrum de azért necces mert úszok minden nap és behullámosodna, ki kéne vasalni, meg elvileg pattanásosodik is

Egyébként mondták hogy jól állna de nemtudom mi legyen



2018. aug. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha vasalós, akkor mindig vasalni kell hajmosás után. Könnyebben zsírosodik, mint a haj többi része, és valóban a bőrnek se tesz jót a folyamatos érintkezés a zsíros hajjal. Ha sminkeled is magad, akkor garantált az alapozós-púderes frufru. Esetleg két hajmosás között megmoshatod külön a csap fé hajolva.

Gyakrabban kell vágni, észbe se kapsz, már a szemedbe lóg, úgyhogy vagy bevállalod, hogy megtanulod magadnak levágni és megigazítani, vagy gyakrabban jársz fodrászhoz.

Ha egyszer levágattad, akkor az úgy marad, oldalra csatolni, vagy fel, mintha nem lenne, nem néz ki túl jól, megnöveszteni újból viszont baromi nehéz, főleg ha hullámosodik, mert nincs idétlenebb a haj többi részétől elütő, félhosszú, hullámos, formáltan szőrcsomónál.

Nekem is van, de csak azért, hogy az utálatos magas homlokom eltakarjam vele. Amúgy tud szexi lenni a frufru, de ha egyszer mellette döntessz, akkor azt nem módosíthatod csak úgy egyhamar.

2018. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam.... közel 10 évig volt... dús és tömör.

Tudod hogy bírtam lenoveszteni? Paróka viselessel. Igaz a teljes hajam novesztettem közben.

Szoktam nézegetni a régi képeimet hogy mennyivel jobban állt mint nélküle (most a számig ér vagyis oldalfuru vagy hátra is lehet fesulni).

Külön lehet mosni reggelente, 1 perc a vasalasa ha szükséges. KB 3 hetente kell vágni, veszel egy fodraszollot és egy rikító ollót és magadnak csinalhatod.

2018. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hátrányokat már leírták, előnynek még annyi, hogy ad egy kis pluszt a frizurádhoz, ha nem csinálsz semmit a hajaddal, csak hagyod lógni, akkor is olyan, mintha meg lenne csinálva. Plusz aki nem szereti a homlokát, eltakarhatja vele.
2018. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!