Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig várjak hogy epilálhassak?

Meddig várjak hogy epilálhassak?

Figyelt kérdés
mármint meddig növesszem a szőrt h ki is szedje..mert nemrég gyantáztattam és elhatároztam h utána epilálok..de itthon egy régebbi fajta van..még anyukám vette fiatalabb korába szal nem mai de nem nagyon használta szal baja nincs.Már vannak kicsi "borostáim" :D de azt látom h nem viszi akk most az epilátorral van a baj,v h rövid még a szőr..? (normális válaszokat pls!!) meg vmi hasznosat h hogy smint kéne köcce
2010. jún. 20. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem már az egészen aprókat leviszi a kb 2 éves epilátorom. szóval azt ami épp, hogy kibújt. próbáld ki a kezeden csak egy fél pillanatra, hogy ott leszedi e. mondjuk szerintem azzal lehet a baj, hogy az ep.-od nem elég "érzékeny" a kis szőrre mivel már régi. és a kis csipeszek nem tudják megfogni. mármint nem úgy régi, hogy el van kopva, hanem egyszerűen csak kevesebbet tud, mint egy mai. de lehet, hogy hülyeséget beszélek, remélem azért még nem pontoztok le :)

16/L

2010. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
dehogy..köszi a választ de én is azon agyalok h kéne valami modernebb hátha..
2010. jún. 20. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!