Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyulladt pattanasokra valami?

Gyulladt pattanasokra valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mitol lehet h az arcomon folyamatosan jonnek ki az uj gyulladt pattik egy elmullik jon a masik..

Valakinek valami otlet amivel elmullaszthatom es tenyleg bevalt?

Zineryt-et hasznaltam losz@rt nem er..

Vagy menjek inkbb borgyogyaszhoz?

Nagyon zavaro es mashol nincs csak az arcomon..

Mit tegyek mar ellene?😩

21 eves lany vagyok.

Nogyogyasznal voltam gyulladas nincs. Fogaszatot is vegig jartam mind ami rossz volt meglett csinaltatva szval sztem attol se lehet...

Valakinek valami otlet?

Koszonom


2018. aug. 14. 08:30
 1/7 anonim válasza:
0%
Én citromlével kenem az arcom. Leszárítja a pattanásokat és a hegeket eltünteti. Vagy használj bőrradírt reggel és este, majd használat után kend be tini tonikkal.
2018. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A citromle tenyleg hatasos? Koszonom :)
2018. aug. 14. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a citromlétől csak rosszabb lett. A Zineryt pedig annyira kiszárította a bőröm, hogy utána amiatt jöttek a pattanások.

Lehet kapni cink kenőcsöt (a hatóanyaga legyen cink-oxid) gyógyszertárban, rossmannban, talán dm-ben is és én abból egy keveset szoktam tenni a gyulladt pattanásra ( leragasztom sebtapasszal, ha olyan helyen van) és szépen lehúzza. Esténként pedig ezt használom : [link]

2018. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel 21 éves vagy, kicsi az esély, hogy ez rendeződni fog, mindenképp bőrgyógyász kell. Attól függően hogy mennyire súlyos az aknéd vagy kenőcsöt, vagy gyógyszert fognak felírni. Drogériás termékekkel ennyi idősen már nem próbálkoznék. A másik lehetőség a fogamzásgátló, ha szedheted.
2018. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]


[link]


Én az Akneroxidot 8 hétig használtam, előtte semmi nem segített, ez viszont nagyon széppé tette a bőrömet. Most azon ügyködöm, hogy ezt megőrizzem :)

De nagyon tudom ajánlani azt a krémet! Ahogy cikkben is van, a hidratálásra tényleg figyelj, meg arra is, hogy keveset tegyél az arcodra belőle, mert nem tűnik soknak, de nagyon erős hatása van!

Ha először kicsit rosszabb lesz, ne aggódj, nekem is volt ilyen időszak, mindig a jövendőbeli szép eredményt lásd magad előtt :) Úgyhogy kitartást!

2018. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolso

Es te mennyi idos vagy? Vagy voltal mikor ezzel szenvedtel?

Es koszonom

2018. aug. 16. 08:06
 7/7 anonim válasza:

Az #5-ös vagyok, bocsi, hogy csak most válaszolok..

21 éves vagyok most már én is.

Kipróbáltad esetleg azóta? :)

2019. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!