Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért félek elmenni fodrászhoz...

Miért félek elmenni fodrászhoz? Tudom, hogy gáz, nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves lany vagyok, tökre egyedül intezem a dolgaim, amugy nem erzem msgam az élet mas területén benanak :D Nagyon rég nem voltam fodrasznal, tesommal egymasnak vagtuk a hajunkat, tehát évek óta tényleg nem mentem, plusz az is mindig olyan volt, hogy egy kis üzletben egyszerre en voltam egyedul meg a fodrász. Na most bejelentkeztem egy ilyen fancy szalonba, ahol ugye egyszerre tobb fodrasz meg vendeg van, tok szep helyen van, nagyon fullos az egesz. Holnap megyek, de elkezdtem panikolni :D Igazából legfőképp attól tartok, hogy en nem illek bele ebbe a környezetbe. Túl meno, tul fancy, en meg egyszeru vagyok, a hajam is toredezett (jo ugye ezert megyek, hogy vagjak le), de szoval kicsit igy felek, hogy milyen lanyok jarbak vajon oda, nem fognak e kinezni engem. Marmint nem vagyok, se koszos, se budos, a ruhaim is szépek, csak megse az a fajta lany vagyok, aki most lepett ki az instagramrol, es most ez feszelyez kicsit, mert ez a szalon meg ezt sugallja magarol :D

Jartatok mar igy, vagy csak en vagyok ilyen szánalmas?


2018. aug. 16. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj a fodrászt két dolog érdekli csak. Kitudd fizetni a számlát és ne legyél tetves.
2018. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!