Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr eltüntetésére vagy...

Narancsbőr eltüntetésére vagy legalább enyhítésére kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Szülés után plussz 10 kiló maradt rajtam. Futok, diétázok egy hónapja. Már fogytam 4 kilót, de ugyanolyan narancsbőrös a combom.

2018. aug. 17. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Hát, talán kevesebb széndhirát, kevesebb só, cukor és cukros ételek csokik elhagyása. Én is sajnos narancsbőrös vagyok, és még nem sikerült elhagynom az egészségtelen dolgokat, te ügyes vagy, hogy már sportolsz, és diétázol is! :D
2018. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szálkásítás
2018. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nagyon sok házipraktikát, krémet, masszázst kipróbáltam, de semmi sem használt. Aztán jött a második gyerkőc, utána egyenesen tragédia volt ahogyan kinézett a combom, hasam, de legfőképpen a hasam.. Akkor már komolyan akartam magammal kezdeni valamit, mert a strand onnantól kezdve szóba sem jöhetett, pedig imádom. Sokat olvastam, keresgéltem a témában végül egy gépi kezelés mellett döntöttem. Jókat írtak róla, a termék is meggyőzött, úgyhogy megvettem. Kúraszerűen kellett végezni a kezeléseket, nagyon kitartóan csináltam és szép lassacskán kezdtek eltünni a striák és a puklik is. Nem mondom hogy 100%-os lett a bőröm, de ahhoz az állapothoz képest, amilyen volt, gyönyörű lett. És ezt minden túlzás nélkül mondom. És strandra is kimerészkedem már :) Forever Beauty narancsbőr gép a neve. Sok sikert a narancsbőr ellen! :)
2019. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!