Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik kezemen legyen a...

Melyik kezemen legyen a hajgumi és nem baj e ha hordok?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem hogy szeretném hordani a barátnőm egyik hajgumiját. Mindegy hogy melyik kezemen van? Elvileg az ellentétesen kellene tehát ha bal kezes vagyok akkor a jobbon, ez mennyire igaz?

Illetve nem szólnak meg és nem néznek le miatta hogy hordom? Ő a bal kezén hordja és ezért én is ott szeretném és pár napja ott is hordom.



2018. aug. 20. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de hajgumi NEM karkötő, miért kellene a kezeden hordani?
2018. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel több ismerősömön is láttam és gondoltam kipróbálom én is.
2018. aug. 20. 16:17
 3/5 Duenna ***** válasza:
Szerintem kényelmetlen egy hajgumit a csuklón hordani. Egyébként meg semmi különleges jelentősége nincs. Csak egy divat.
2018. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Micsoda hülyeség :D

Inkább vegyél egy aranyos párkarkötőt annak a barátnőd is örülni fog.

2018. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányok általában azért hordják a kezükön a hajgumit, hogy ne vesszen el, mindig legyen náluk, hogy egy adott helyzetben össze tudják kötni a hajukat, nem pedig dísznek..

Na most ha te egy rövid hajú fiú vagy, akkor ez kifejezetten nevetséges lenne :D


Tényleg vegyél akkor inkább egy párkarkötőt mint az előttem már ajánlották.

2018. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!