Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hete használok egy kenőcsöt...

1 hete használok egy kenőcsöt az arcomra mert elötte kijöttek a pattanások. Esténként kenem fel, de másnap általában délutánra több lesz a pattanás mint amennyi volt. Illetve főként az arcom jobb oldalán. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a kenőcs...
2018. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj másik kenőcsöt. Nekem alapból nem pattanásos az arcom, de ha néha pár kijön én nem szoktam rá kenőcsöt rakni. Én akkor inkább jobban odafigyelek, hogy jobban tisztán tartsam az arcom. Azaz reggel-este megmosom langyos vízzel, este szoktam használni tonikot is. Nem tudom neked mennyire elérhető, de nekem a The Body Shop tea fás tonikja+ilyen géles arc tisztítója vált be. Ha gondolod írj priviben :)
2018. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen 2.
2018. aug. 21. 01:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent mas kremektol is jobban kijon
2018. aug. 21. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!