Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiaknak lehet szakállt...

Férfiaknak lehet szakállt gyantázni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok.

Borotválkozás után látszanak az apró bőr alatti borosták.

Nekem nagyon nem jól áll a szakáll.

A barátnőm is utálja.

A délutáni borosta sem áll jól.

Ilyesmi:

[link]


Ez nem én vagyok!! :)



2018. aug. 23. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

ha meg van erősödve le is pippantod magad közbe, a gyenge pihét is elég lenne

de ott ahol meg van erősödve a szőr ott nagyon fájna, meg az a minimum, hogy vérezne szerintem

meg a nyaki résznél a vékony bőrön, nem is lehet

2018. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet-e?

Persze, hogy lehet!

Nyúzni is lehet.

Az, hogy kibirod-e, vagy mennyire lesz sebes az arcod, más dolog, de ezt nem is kérdezted.

2018. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi mind a kettőtöknek!

De.

Én nekem van egy tanár ismerősöm, akivel minden nap találkozok.

És neki soha, de soha nincs borostája,pedig már nem kamasz, hanem velem egy idős, 24 éves.


Ő szerintetek mit csinál a szakállával, hogy soha nincs, még bőr alatti pöttyök se neki??

És túl sima az arcbőre?

Szerintetek ő mit csinál???

Nem kérdezek rá, mert megharagudna, már régóta ismerem, és nagyon sértődékeny még ilyen miatt is...

2018. aug. 24. 09:39
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocs az elírásért.

"És túl sima az arcbőre?"

*És túl sima az arcbőre.

(Ez nem kérdés akart lenni.)

2018. aug. 24. 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet nem úgy nő a szakálla, én is ismerek olyat akinek gyenge és csak foltokba nő, lehuzza borotvával semmi nem látszik


amúgy, a borotva késes megoldás alaposabb, sokkal simább lesz, de azzal tudni kell bánni mert a végén úgy néznél ki mint aki Freddy vel alutt (Rémálom az Elm utcában)

2018. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi az a borotva kés?
2018. aug. 24. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


egyik ismerősöm tud vele vágni, nagyon szép munkát végez, még másnap is sima az arca, sokkal jobb mint a mai borotvák, csak ugye körülményesebb, tudni kell használni

2018. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megrendeltem.

Most kiszállítással együtt 5 ezer forint nem vág földhöz.

Minden esetre ha először belevágok, akkor pedig teszek rá arcszeszt, nekem attól eláll a vérzés.

2018. aug. 24. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

arra figyelj hogy eléggé síkos legyen az arcbőröd, azért itt eléggé éles a penge, fát is hánthatsz vele

ha nem úgy tartod akkor eléggé veszélyes, és egyszer vettem a régi hagyományos borotvát, egy pici darabot (1-2mm) levágtam a fülemből mert nem figyeltem :D

2018. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úristen!
2018. aug. 25. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!