Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakáll sötétítés festés nélkül?

Szakáll sötétítés festés nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ismerősömmel, akinek ősz szakálla volt találkoztam és sötétbarna szakállat viselt. Kérdeztem, festi -e de ő azt mondta van egy krém, amivel ha bekeni az ember a szakállát, akkor az ősz/világos részeket kisötétíti. Tehát festés nélkül is elérhető ez az állapot. De nem emlékszem, melyik krémet mondta pontosan és nem közeli ismerős tehát nem tudom elérni. Neten erről semmit nem találok, pedig láttam az eredményt a saját szememmel, tehát nem kamu! Valaki ötlet?

2018. aug. 27. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne akarj bohócot csinálni magadból. Hidd el az őszűlő szakál is nagyon sharmos tud lenni. Fogadd el az idő múlását, vagy ha te korábban őszülsz mint az átleg, de sose legyél mesterkélt, hanem mindig törekedj a természetességre.


Felesleges egy férfinek hajat, szakált, bajuszt, szemöldököt festetni.


Különben is az ősz szőr, az némelyeknél bölcsességgel is szokott párosulni:D

2018. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!