Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ne használjak sampont...

Lily Aldrin 22 kérdése:

Tényleg ne használjak sampont ha göndör a hajam?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy a hajam nem ilyen szépen göndörödik, hanem hatalmasra megnő és pufi és mindenfelé szétágazik. Nagyon csúnya és kezelhetetlen. Mostanában láttam videókat hogy lányok ugyanilyen problémával kűzdöttek és most azt hiszem nem használnak sampont csak kondicionálót és így gyönyörű göndör hajuk van.

Ez tényleg beválik? Van valaki aki ezt csinálja?

Én eddig nem használtam kondicionálót sem, az nem elég ha elkezdem mert őszintén ez a sampon mentes mosás eléggé furcsa nekem.

Nektek van valami tippetek vagy valami "csodaszer" ami bevált?


Előre is köszi



2018. aug. 28. 18:35
 1/3 anonim válasza:
100%

Hali nekem is ilyen volt régen a hajam, de most már sikerült megzaboláznom.

Itt van néhány tipp:

- használj hajolajat ( ha nagyon vészes akkor a száraz hajra készültet válaszd)

- kevés sampont használj mert a sok sampon szárítja a hajat. Samponok közül is inkább a száraz hajra készülteket keresd.

-nekem sokat segített még a mézes-olívaolajos hajpakolás, meg egy hajvágás is, azóta gyönyörű hullámos a hajam.

2018. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah, és párás napokon fogd fel kontyba vagy lófarokba és ne menj ki az esőre kapucni nélkül. Előző voltam.
2018. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szulfátmentes samponnal mosd
2018. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!