Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemölcsök ellen? :S

Szemölcsök ellen? :S

Figyelt kérdés

már próbálkoztam fagyasztással, szedtem gyógyszert, ragasztottam, kentem.... és nem múlnak el. Sőőőt, egyre több van. :/

mit kéne tennem, hogy végre elmúljanak?


2010. jún. 21. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

milyen szemölcsöd van és hol?

(nekem talpi befelenövő szemölcsöm van) én is sok fajta kenceficével próbálkoztam de nem sikerül. most szedek homeopátiás gyógyszert rá(nem drága) csak kicsit sok idő még nemtudom h hatásos-e ha érdekel irj és majd visszanézek:)

2010. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem régen nagyon sok volt,de kipróbáltam,hogy ecetes vattát rakok a szemölcsre,ráragasztom a vattát és egy zacskó darabot,hogy ne legyen nagyon erős az illata!Picit csíp,de pár hét alatt leszárítja!
2010. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a kezeimen vannak. köröm melett, tenyéren és az ujjaimon. :/

köszi a válaszokat. :) kipróbálom. :D

2010. jún. 22. 10:55
 4/8 anonim válasza:
nekem az egaver használt
2011. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Használj ByeWartot, természetes hatóanyagú, fájdalommentes kezelés, védőréteget képez a bőrön és megakadályozza az újrafertőzést.
2011. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ne haragudjatok de az a ByeWart egy nagy rakás SZA.R!!!

8 napja használom! több mint háromszor kenem be naponta és nem is változott semmit! ahhoz képest a börgyogyászra várnom kellett 3 hetet....és nem ért semmit. 2400 Ft-ot kidobtam.

2011. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a talpamon en is mindent kiprobaltam,(az égetést, fagyasztast leszamitva) mindenen kenceficét, és immunerosito tablettat,nekem a homeopátiás szer (mar bocsánat de szart sem ért, csak kihullott tole a hajam..


Most egiferonnal probálkozok, eddig javulo tendenciát mutatok, csak sajnos mar nem gyartjak ezt a szert:(

2011. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmi sem hatásosabb mint a tengervíz. Én is használtam ByeWartot 2 hétig de semmi változást nem láttam. Amint lementünk a török tengerpartra, miután a vízben voltom 1-2 órát, láttam hogy az összes szemölcsöm már ki is esett. ez teljesen fájdalommentes volt. Utána pár nappal már teljesen begyógyult, hűlt helye maradt. Ha nincs lehetőség tengervízhez jutni, akkor csak fogj egy lavort, tegyél bele tengeri sót, majd áztasd néhány órán keresztül, akár a Tv előtt.
2011. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!