Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a szemölcsök ellen?

Mit tehetek a szemölcsök ellen?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve lett egy szemölcs a kezemre, ami idővel egyre nagyobb lett.. aztán nemrég megjelent egy kicsi az ujjamon is.. ekkor a nagyot megégettem, most mintha összébb ment volna de viszont körülötte megjelent vagy 7 apró kis szemölcs, de napról napra növekednek ezek is..mit tehetek ellenük? kentem már fecskefűvel de eddig semmi..segítsetek:(
2011. máj. 4. 19:16
 1/8 anonim válasza:
En nekem is nagyon sok volt anno a kezemen, kaptam a borgyogyasztol kremet, de nem segitett ezert magamnak kiegettem oket. Elegge fajt, budos volt, meg fekete lett de nem maradt heg es par nap mulva eltuntek.
2011. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
s utánna nem nőttek vissza?
2011. máj. 4. 19:25
 3/8 anonim válasza:

Nekem lábamon volt régen elösszőr 1db, azt leégette bőrgyógyász szakszerűen. Aztán mellette lett 4db kicsi arra ecsetelőt kaptam. Majd lett kb 12 picike talpamon azokat is kiégették, na az gáz volt.

Azt mondta doki menjek nyaralni tengerpartra és legyek vizbe sokat főleg lábam. Viccnek gondoltam, de azóta nem volt egy se. Lehet tengerisós vizbe áztatni is jó?

2011. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem nottek vissa azota sem, pedig ez mar volt vagy 4 eve.
2011. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogyan égetted ki?
2011. máj. 5. 13:59
 6/8 anonim válasza:
Kaptam érzéstelenítést, aztán egy forrasztópáka szerű eszközzel kiégette. Utánna még kenegetni kellett egy darabig aztán ennyi.
2011. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jaj, komolyan néha gondolkozzatok, mielőtt ilyen ön- és közveszélyes ostobaságokat ajánlgattok!!!

Persze, égesd ki, ha szeretné egy életre szóló heget magadnak, meg mazochista vagy, akkor hogyne, de esetleg szikével szét is darabolhatod magad... (inkább ne tedd!)

2011. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát ez tényleg elég nagy ostobaság...

Pl. itt van a Bye Wart krém, ami maximum 2 hét alatt eltünteti a szemölcsöt, mivel fertőtlenít, gyulladást csökkent és amit egy égetés sosem fog: gátolja a HPV-vírus okozta sejtelváltozások terjedését!

2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!