Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran kell a hajvégáp...

Milyen gyakran kell a hajvégápolót használni száraz és töredezett hajon?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak hajmosás után használtam, de így is borzasztóan száraz és törik. Nagyjából hány naponként kellene kennem vele hogy ne törjön tovább?

Emiatt 2 hetente vágatva is van belőle 1 centi mivel nekem havi 2 centit nő, de már szeretném ha végre nem kellene mindig levágatni azt amennyit nőtt.



2018. szept. 2. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy nőtt le fenék alá hogy az alap hajmosás utáni balzsamozáson kívül nem használtam rá semmit és vágva se volt egyszersem.

És igen, a hajvégeim folyamatosan elvékonyodottak és töredezettek voltak ez alatt, de a 1.5méteres egészséges hajzuhatag mellett senkinek nem tűnt fel ez az alsó 3cm. Szóval csak azt mondhatom a vége minden hajnak elkopik egy idő után, ez természetes, de ha nem vágatod le akkoris ugyanúgy 3cm marad csak legalul, nem lesz belőle 10-20-30cm.

2018. szept. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!