Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szódabikarbóna hajra?

Szódabikarbóna hajra?

Figyelt kérdés
A fő célom a világosítás lenne.Több helyen olvastam már róla, valahol azt hogy jó hatással van a hajra és még világosít is, valahol meg azt, hogy nagyon tönkreteszi.A hajam a hátam közepéig ér, mennyi szódabikarbónát mennyi vízzel keverjek össze ha kipróbálom?Aztán egyszerűen mossam le a hajam azzal a vízzel?Tapasztalatok is jöhetnek.

2018. aug. 22. 12:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, szőkésbarna a hajam.
2018. aug. 22. 12:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha még esetleg esedékes. Nekem nagyon eltört tőle a hajam, de a festett sötétszőke hajamat középszőkére kivilágosította kb 10 alkalom után. De szerintem hajfestékkel se törhettem volna jobban el a hajam.

Én úgy csináltam, higy kb 3 dl vitromlébe két teáskanál szódabikarbónát raktam és még két deci vizet. Kb negyed óráig rajta hagytam, utána hamvasító samponnal mostam hajat és kb negyed óráig hagytam rajta vmilyen tápláló hajpakolást. De ha rám hallgatsz, még a hajfesték is sokkal kevésbé károsítja a hajat.

2018. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!