Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biovanne plus vélemények?

Biovanne plus vélemények?

Figyelt kérdés

Gyógyszertárban is lehet kapni? (Rossmann-t és Dm-et olvastam eddig hogy ott lehet kapni)

Hajnovesztesre+arc bőrrom miatt szednem


2018. szept. 5. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajamon nem ért sokat, de az arcom és körömöm szebb lett tőle.

Mondjuk hajamon lehet a sok peroxid miatt nem ért fabatkát sem.

2018. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs jó tapasztalatom vele. Az első hónap leteltével mindössze annyi történt, hogy az arcom szépen letisztult, még a nehéz napokon sem jött ki pattanásom, ami nagyon nagy szó. A hajamon és a körmömön semmi változást nem láttam, de a szép arcbőrt bizató jelnek vettem, és hát tudom, hogy az ilyen vitaminok nem pár nap alatt hatnak, így beruháztam még egy havi adagba.


És itt kezdődött a csalódás. A második hónap végére sem történt egyéb változás, a körmöm ugyan nem érdekes, mert azzal nincs probléma, viszont a hajam állagán szerettem volna javítani, mert hiába a gondos odafigyelés, és a rendszeres vágatás, sajnos töredezik a vége. Ez a 2 hónap alatt sem változott, a hajam nem lett sem dúsabb, sem fényesebb, a töredezés és hullás nem csökkent, és nem lettem tele babahajakkal sem.


Ezt még talán el is nézném, de ami a legjobban kiakasztott: a kúra alatt mint sokan mások, én is folyamatos éhségérzettel küzdöttem. Hiába laktam jól, 2-3 óra múlva már megint kezdtem éhes lenni, és azok az adagok, amiket korábban ettem, most kevésnek bizonyultak, jóval többet kellett ennem a jóllakáshoz, mivel a koplalás sosem ment nekem. Vacsora után 2 órával éhesen feküdtem le, és reggel hangosan korgó gyomorral keltem. Sajnos a mérleg igazolta az elképzelésem, a 2 hónap alatt 6 kilót szedtem fel!!! Méghozzá, úgy hogy állandóan éhes voltam mellette. Bár nem vagyok fitneszmániás, de azért igyekszem mozogni annyit, amennyi még kényelmes. Legalábbis eddig így volt, most viszont rá kell kapcsolnom az edzésre, mert nyárra már nem szeretném megtartani ezeket a pluszkilókat.

Tegnap végre elfogyott a tabletta, és ezennel be is fejeztem vele. Az arcbőrömön tényleg segített ugyan, de ez édeskevés ahhoz, hogy ellensúlyozza, hogy a hajamra viszont egyáltalán nem használt, és kaptam "ajándékba" egy kis súlyfelesleget.

Én csak azoknak ajánlanám ezt a vitamint, akik az arcukat szeretnék rendbe hozni, és mellette hízni szeretnének, vagy csak szimplán nem zavarja őket ha felszednek pár kilót.

2018. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

3 adagot rendeltem már és még fogok is.

Nekem második adagnál 3centit nőtt a hajam 1honap alatt. A harmadiknál pedig két hét alatt 1.5 centit. Viszont a bőrömön nem látok semmit. A körmöm is gyorsan nő és erős egészséges.


Tudom hogy másfél havi adag van benne de en nem mertem mindig csak gondoltam egyet megnéztem mekkora vártam pár hetet és megnéztem megint. De szerintem amiota a harmadik adagot eszem gyorsabban nő mint mikor a másodikat kezdtem. Nekem nagyon bevált. El nem hittem hogy nőhet 3 centiket egy hónap alatt de tényleg.

Közben vagattam is és már egy hét után éreztem hogy nem olyan a fogása a végének mint volt.

Mert szög egyenesre lett elvágva a vége, és ugye nem egyformán nő mindenhol a haj.

2020. dec. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!