Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Milyen márkájú hajerősítő vitamint ajanlanátok a gyorsabb hajnovekedéshez? (Dm-es, Biovanne, Revalid stb. )

2018. márc. 17. 11:50  Privát üzenet  

A válaszok
Alphatarma termékek nagyon jók.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. márc. 17. 12:05 Privát üzenet
Revalid nekem bejott.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. márc. 19. 07:35 Privát üzenet
Nekem a Biovanne-tól égett a gyomrom, viszont amikor más miatt elkezdtem vasat és C-vitamint szedni, a hajam feltűnően gyorsabban nőtt és erősebb lett. Amit szedek együtt: Ferretab kemény kapszula + Cetebe 500 mg kemény kapszula.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. márc. 20. 10:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti nektek mennyi időbe tellett mire hatni kezdett a biováne plus kapszula?
A Biovanné szépségvitamint hogy érdemes szedni?
Melyik a jobb kapszula? Hajhullásra keresek megoldást. Fodrász a revalid kapszula szedését javasolta. A patikus a Biovanne plus kapszulát dícsérte. Melyik jobb vagy más javaslat lenne?
A Biovanne Plus-tól kihullhat a haj?
Melyik "hajerősítő" táplálékkiegészítőt lenne érdemes elsőként kipróbálni: Biovanne, Forcapil, HairClinic, Revalid vagy esetleg valami mást?
A hajerősítő vitaminok pl. biovanne használatától nem erősödik meg a szőrzet máshol is? Pl. arcon, karon stb?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!