Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frakcionált CO2 lézeres...

Frakcionált CO2 lézeres kezeléssel kapcsolatban. Hol érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
Heges, aknés arc kezelès lenne a lényeg hogy azokat eltüntessék. Esetleg van ahol gyorsabb a gyógyulási idő, illetve van valaki aki célzottan ajánlana dokit erre?

2018. szept. 6. 13:10
 1/6 anonim válasza:

Budapesten végeznek ilyet (kidob kb 15 ezzel foglalkozó orvost) Pl.: Dr.Harmos Ferenc

október-novembertől - február-márciusig

ilyenkor nem nagyon ér a nap... Fényvédőkrémet kell használni... meg dohányzás meg minden káros dologtól messzire kell menni...


az ára az (szerintem) megfizethető mert oldalakon irják hogy 100.000Ft/alkalom TELJES ARC de viszont fél arc akkor nyilván a fele vagy a háromnegyede tehát kb 75.000ft.

2018. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*megfizethető ha összegyűjtöd rá a pénzt
2018. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Bár ezekkel én is tisztában voltam eddig

is! Csak konkrét dokira lennék kiváncsi hátha van akinek ezzel van pozitív illetve negatív élménye. Nyílván szeretnék időt spórolni a dokik keresésével és olyanhoz menni akit a legjobbnak mondanak!

2018. szept. 10. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok erre, hogy hol érdemes csináltatni!

Nekem is nagyon ronda az arcom, nagyon sok pattanás utáni hegek vannak rajta. Elég drága a kezelés, kb 3 kell hozzá, hogy eredményes legyen. Ez kb 300-400 ezer ft :(


De szerintem elsőre megéri csináltatni. Nézegettem neten, hogy milyen before-aftere-k vannak. Első kezelés után is hatalmas változást láttam...

2018. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Mikrotűs Frakció RF kezelésről hallott valaki? Ezzel is lehet akne hegeket kezeltetni.
2018. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2019. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!