Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráncok, és heges bőr ellen?...

Ráncok, és heges bőr ellen? Hyaluronos ráncfeltöltés?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnék 63. születésnapjára egy ajándékcsomagot adni. Nagyon ronda az arcán a bor, ráncos, es heges.


Eddig azt találtam ki, hogy bőrgyógyászhoz kerek időpontot, és megveszem azokat az ecsetelőket, krémeket, tonikokat.. mindent, amit ott mondanak.


Másodrészt kozmetikusra gondoltam, egy 5 alkalmas kezelést előre kifizetnék neki.


Reményeim szerint ez a kombó segít annyira neki, hogy lássa a változást és a “fényt az alagút végén”, hogy megéri foglalkoznia magával.


Viszont a ráncok ott maradnak. Nem amitől magam krémekkel. Nem hiszek bennük, higy bármit segítenének mélyráncok ellen. Maximum enyhíti, kicsit.


A hyaluronos feltöltéssel érdekelne néhány tapasztalat. Nekem az ajkaim voltak azzal töltve, 3 hetet sem bírt.


Ugyanakkor ha van köztünk bőrgyógyász, kozmetikus, akárki, akinek volt dolga nagyon ronda, heges, ráncos, piros foltos bőrrel, és bármi volt ami bevált neki, azt is szívesen meghallgatom.


Lényegében bármiféle megoldás, ötlet jöhet:) tudom hogy nem néhány 10 ezres kezelés lesz, de megérdemli.


2018. szept. 6. 16:26
 1/1 @Lottie válasza:

Szia!:)

Semmiképp ne drogériás avagy lakossági termékekkel kísérletezzetek, illetve az időleges kezelések se lesznek már elegendőek.

Egy mélyrétegben való rendszeres napi ápolást erősítsetek meg plusz kezelésekkel, ha azt is mindenképp szeretnél neki adni. De a rendszeresség lesz a kulcs!

[link] Én róluk hallottam jókat, anyukám volt egy arckezelésen, és iszonyat látványos, imádta is..egy próbát megér

2018. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!