Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tisztitsam az arcom...

Renátácska kérdése:

Mivel tisztitsam az arcom hogy szép sima legyen?

Figyelt kérdés
Az arcom eléggé zsíros és tele van miteszerekkel meg apro bogokkal(nem pattanás mert nem fehér és nem lehet kinyomni őket) milyen tapasz vagy maszk lenne jó ezek eltüntetésére?
2018. szept. 12. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy jó kozemtikus 1-2 alkalommal, hogy rendbetegye az arcot, majd a tőle kapott tanácsok alapján ápolni.

Ha annyira problémás, hogy ő sem tud segíteni, akkor bőrgyógyász.

2018. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a kozmetikust. Nekem is sokat segített a tisztítás.

Amugy a kis "bogok" ,ahogy te írtad, szeritem zàrt miteszerek. Ezt is kitudja tisztítani egy jó kozmetikus.

Nekem is ilyen bőröm van mint neked.

Én mindennap 2x mosok arcot, reggel és este. Gigi Lipacid szappannal.

Egy héten 1-2x mechanikai arcradírt használok. Minden arcmosás után bekenem az arcom hidratáló krémmel, mert nekem arcmosás után húzódik a bőrőm.

A sminket mindig lemosom a nap végén. Garnier micellás vízzel.

Ritka használok arc maszkokat is és szemkrémet.

2018. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem niveás arctonik vált be.
2018. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!