Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan nökkel szeretnek beszelg...

Olyan nökkel szeretnek beszelgetni, akiknek szinten problemat okozz az erös hajhullas, es következmenye a hajritkulas?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ahogy mondani szokás: “minden belülről kezdődik”.

Nálam kiderült, hogy vashiány okozta, aminek következtében a hajam kb. háromnegyede megsemmisült.

Egy extrém erős vaskészítménynek hála, mára rengeteget erősödött a hajam szerkezete, a hullás teljesen elmúlt, és rengeteget sűrűsödött. Szinte rám sem lehet ismerni.

2018. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia.nekem is vashiany miatt hullik nagyon erősen.. már egyre több helyen látszik a fejbőrön.. elég ijesztő,és kétségbe vagyok esve miatta.. másfél hete szedem a vasgyogyszert ( napi 3szor 2fele vasat). Neked mennyi idő volt míg hatott a vas? És akkor visszafog egyszer nőni a hajam?
2018. szept. 15. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Floradix Kräuterblut szirupot iszom. Ez a legerősebb vaskészítmény a piacon. Előtte szedtem más vasakat, de egyáltalán nem hatottak. Ebben a szirupban vas II is van, ezért sokkal jobban felszívódik.

Nekem konkrétan háromszor alacsonyabb volt a vasam, mint a legalsó normális érték...tehát gondolhatod, hogy milyen extrém módon le voltam épülve. Azonban egy hónap alatt már normál értékű lett.

2018. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!