Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten melyik fodrászatoka...

Kitalex kérdése:

Budapesten melyik fodrászatokat ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz és töredezett hajam van és nem tudom mit kéne temmen vele tehát gondoltam, hogy benéznék vele egy fodrászatba hátha ott tudnak segíteni.Tudtok olyan fodrászatokat ahol esetleg értenek ehez vagy tudtok olyan ötleteket mondani amik nektek beváltak?Hozzátenném életemben 1szer voltam fodrásznál és akkor is nagyon elcseszték a hajam tehát tartok tőle egy picit de muszály lesz ha valamikor be akarom majd festeni vagy valami.A válaszokat előre is köszönöm ^^ .

2018. szept. 13. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
White Hair, vagy Lafferton. Utóbbi pont a elkúrt hajakra van specializálódva.
2018. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Jean Louis David nagyon jó, bár elég drága.
2018. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kovacsdorika válasza:
Szia! Én személyes tapasztalatomra alapozva (elrontott hajjal érkeztem hozzájuk és csodálatosra kijavitották)) joszivvel ajánlom mindenkinek a The Color Bar-t. Budán vannak a kolosy téren, nagyon külonleges már a szalon is, és az egész szolgáltatás amit nyujtanak. Már jopár barátnőmnek ajánlottam, és mindannyian hozzajuk jarnak azota.
2021. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!