Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Mit...

Hosszú hajú lányok! Mit csináltok a haj töredezése, túlzott hullása ellen?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a hajam és nagyon töredezik, múltkor is kellett belőle vágni, bár így is csak 3cm-t hagytam. És nem tudom mit kéne csinálnom a töredezés illetve a hajhullás ellen. Elsősorban a nagyon hosszú hajú lányok válaszai érdekelnének, hogy nőtt meg addig,és hogy küszöbölitek ki az ilyen problémákat?

2018. szept. 14. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok vitamin, gyümölcs, zöldség, víz és viszonylag nyugodt, stresszmentes élet.

Hajtöredezettség ellen pedig szerintem csak a vágás a legjobb.


[link]

[link]

2018. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem genetika.

Én nem figyelek különösképpen a táplálkozásra, sőt, elég rosszul étkezem. Vitamint nem szedek, heti 1-2 hajmosás, Fructise samponnal.

Nagyon vastag szálú hajam van, és iszonyú gyorsan nő. Kb évente 10 cm.

Ha 2-3 évig nem megyek fodrászhoz, akkor sem töredezett a vége.


SZóval elsősorban genetika, de próbálkozz sampon váltással, valami spéci hajpakolással, vitaminnal.

Meglátod, neked melyik lesz jó.

2018. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Semmi különöset. Heti 1x mosom, használok balzsamot, hajvégápolót és 2 hetente pakolást. Ha látom hogy töredezik, vágok 2-3 centit, de nemrég vettem egy ilyen hajtrimmelő izét és az csak fél centit vág max, de azt mindenhonnan ahol töredezett. Mióta élek, 2-3 centit nő a hajam havonta, de apámnak is szóval ez genetika.
2018. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem is genetika :(

Nekem derékig érő vastag szálú és dús hajam van, és minden odafigyelésem ellenére mindig töredezik a vége, és vissza kell vágni, emiatt már 3 éve ugyanakkora a hajam.

Pedig kb mindent megteszek, amit csak lehet:

- szűz kókuszolajjal és argánolajjal kenem hetente

- szilikonmentes sampont és hajpakolást használok

- nem szárítom

- csakis szárazon, óvatosan fésülöm Tangle Teezer-el

- nem dörzsölöm törülközővel

- nem használok vékony hajgumikat, ami megtöri

- összefogott hajjal alszom

- napi 1,5-2 liter ásványvizet iszok

Az egyetlen amit elkövetek "ellene" az a festés, de azt meg sajna muszáj az őszülés végett.

Mindezek ellenére is folyton törött a vége, hiába vágok belőle 2-3 havonta több centit. Nem tudom, mi mást tehetnék még. Ha valakinek van jó tanácsa, annak én is örülnék.

2018. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki eddig írt, már most küldtetek olyan dolgokat amiket eddig nem tudtam és mostantól majd fegyelek rá, hátha már ez is segít.
2018. szept. 14. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút genetika kérdése, de inkább örülj neki, hogy természetesen hosszú hajad van, sok lány bármit megtenne, ha cserélhetne veled, az legyen a legnagyobb gondod, hogy kicsit töredezik. Nekem soha életemben nem nőtt tovább a lapockámnál, hiába szedtem hajvitaminokat, étekezek egészségesen, ápolom meg miegymás. Nem nőtt tovább és még full töredezett is volt, így én póthajat tetettem fel. Örülj neki, hogy neked nem kell.
2018. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!