Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Ultravilágos hamvas szőke festékhez keverhetek 12%os helyett 6%os oxit?

Alapból szőke hajam van, és én hülye eddig mindig az eredeti 12%os oxit használtam amikor festettem, ezért nagyon megrövidült sajnos. Mivel az eredeti hajam szőke ezért arra gondoltam hogy használhatnék hozzá 6%os oxit és akkor nem roncsolná annyira. Vagy ez így nem lehetséges?

szept. 14. 15:25  Privát üzenet  

A válasz
De lehetséges, keverheted azzal nyugodtan.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 14. 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet ilyen színe a hajamnak?
A fekete hajfesték roncsolja a hajat? Alul barna a hajam, a töve pedig szőke.
Mi lesz ha a fekete hajamra, a legvilágosabb szőke festéket kenem?
Bolti szöke hajfestékkel ki tudja az ember szökiteni a haját házilag?
Egyszeri vörösre festett hajamból lehet otthon palette 100 ultravilágos szőke festékkel szőkésre hasonlító árnyalatot varázsolni?
Egyszeri vörösre festett hajamból lehet otthon palette 100 ultravilágos szőke festékkel szőkésre hasonlító árnyalatot varázsolni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!