Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyszeri vörösre festett...

Egyszeri vörösre festett hajamból lehet otthon palette 100 ultravilágos szőke festékkel szőkésre hasonlító árnyalatot varázsolni?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek...egy gyenge pillanatomban vörösre festettem a világosbarna hajam ...mostmár kopik a vörösem és vettem palette nagyon erős szőke festéket meg merjem tenni hogy befestem nem lesz rózsszín vagy barnásrépás valami? fodrászom most nem elérhető ...eszközölhető ez otthon? tapasztalatokat kééérek
2009. nov. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon ne csináld! Ehhez kérd a fodrász segítségét mert a házi barkács nagyon szörnyű eredményhez fog vezetni. Biztos, hogy nem olyan lesz mint amit Te szeretnél, inkább a répába hajló színre tippelek.
2009. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
narancssárga... a vörös pigmentek egyszeri festés után is mélyen beivodnak a hajba, szerintem a szökét felejtsd el, amire be tudod festeni házilag talán valami barnás árnyalat.
2009. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod a kívánt színt házilag elérni. Narancs sárga leszel jó esetben. A fodrász is valószínű le "koktélozza"

Leszivatás gyengébb-és rövidebb formája. A bolti hajfesték nem lehet "erős" már elvből nem adnak hozzá csak szerintem max 6%-os hidrogént.

2009. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz szőkére még csak hasonlító sem. Barnával próbálkozhatsz otthon de az is vörösesen fog még csillogni a fényben. Nekem a vöröset fodrász leszivatta, majd barnára befestette és melírozta. Szivatással tudta csak eltüntetni a vöröset. Makacs szín.
2009. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!