Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Volt valaki közületek...

Lányok! Volt valaki közületek már teljesen borotvált kopasz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egyrészt nem kihullott, másrészt nemcsak géppel rövidre vagy nullásra, hanem borotvával simára leszedve. Ha igen, hány évesen, milyen indíttatásból tettétek, és milyen hajatok volt előtte?

2018. szept. 19. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, a hajta gondolsz? Neem, azt nem, azt hittem máshol...
2018. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A legjobb barátnőm rákos volt. Neki le kellett vágatnia a derékig érő haját majd nullással lenyiratni mert ugye hullott neki. Nagyon rosszul érezte magát sokat sírt emiatt és takargatta. Én egy hirtelen felindulásból lenyirattam popsiig érő hajam hogy ne érezze magát a barátnőm egyedül. Mindketten büszkén viseltük utána. Nem bántam meg de máig sem tudtam olyan szépre visszanöveszteni.
2018. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Második, ez nagyon szép volt tőled! Igaz barát vagy. Remélem, jobban van a barátnőd is :)
2018. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mikor a kisbabám megszületett és elkezdett kúszni mászni, állandóan tele volt a kis keze a hajammal, mert ugye terhesség után jobban is hullik. Egyik nap fogtuk a férjemmel, felkötöttem copfba és leborotváltuk tőben nyeles borotvával. Aztán odaajándékoztam egy parókakészítőnek, aki szép 47 centis hajat tudott belőle csinálni egy 16 éves rákos kislánynak. :)
2018. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Chovan Niki válasza:
70%
Volt már olyan hajam mint a férfiaknak :) középen megvolt a hajam, hátul meg oldalt le volt borotválva! És az a hajstilus tetszett! :)
2019. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%
Én pont tegnap váltam meg szőke mellig érő hajamtól! Fodrász letolta teljesen, otthol meg leborotválltam!
2019. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-os!

Az tök jó! :) Milyen érzés volt? Nem hiányoltad utána? Család, ismerősök mit szóltak hozzá? Bevált a kopaszra nyírt fej, szóval még mindig olyan, vagy már visszanövesztetted?

2021. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!