Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek volt gyűrűs póthaja?

Kinek volt gyűrűs póthaja?

Figyelt kérdés
Szeretnék felrakatni póthajat,de utána olvastam hogy vannak akik azt írták hogy tönkre teszi a hajat:S ez igaz?&láttam hogy van itt nálunk olyan fodrász aki felrakja 100ft/tincs:) Kb hány kéne? A minösége nem nagyon érdekel mert csak nyárra kéne:) Köszi aki válaszol
2010. jún. 22. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem varrva van,régennem volt tincs,függ h mekkora a fejed,nekem 200 tincs kellett volna egész fejre,de csak oldalra rakattam,hátul meg varrás,volt,van.

vizbe nem jó menni ilyen hajjal.

2010. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
régebben
2010. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És lehet olyan tényleg hogy 100 ft-ért felrakja?

Láttam egy hirdetést,de nem lehet hogy az csak a munka díja és a hajat nekem kell vinni?

2010. jún. 22. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
tuti hogy az csak a munkadíjja,még így is kevés
2010. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az hogy hány db kellene az attól függ hány gramosk a tincsek. Ha 0,5gramm 1tincs akkor 200db kell kb ha 1g/tincs akkor elég 100db. Tehát egy szett hajhoz kb 100gr haj kell.
2010. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nemrég szedegettem ki, volt, ami saját hajammal együtt jött ki magától, hát én nem így fogok rakatni ha újra lesz
2010. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!